Mutfak Dolabı


Mutfak, bayanların neredeyse günün yarısını geçirdiği yerdir. Mutfak gereçleri ve eşyalarının konulduğu dolaplar ne kadar fonksiyonel olursa o derece kullanışlı olur.

Tezgah altlarında çamaşır makinesi ,kurutma makinesi ve bulaşık makinesi konulduğunu düşünürsek kullanım için pek de yer kalmaz. İşte tasarım çok önemlidir. Lavabo çekmece ve makine yerleşimleri çok iyi yapılmalı ve üst dolaplarda buna entegre olmalıdır.

bursamobilyatamiri.com, tasarım, yerleştirme, renk ve malzeme seçeneği ile üretim ve tamir yapmaktadır. Dolaplarınızın tamiri ve yedek malzemesi ile hizmetinizdeyiz. Menteşe, kulp, ray, çekmece ve cam kapak tamirleri yapmaktayız.

Membran, laminat, lake ve akrilik  kapak imalatları, MDF ve MDFLam gövde malzemesi ile imalat ve tamir yapmaktayız. Dolaplarınızın kapakları deforme olmuş ise, istediğiniz modelden yeni kapakları dolabınızın gövdesini değiştirmeden  yenileyebiliriz.

Tezgah  altı dolaplarınız su çekmiş, rutubetlenmiş ve bozulmuş ise sadece tezgah altı dolabını değiştirebiliriz. Her türlü tamir işleriniz için bizi arayabilirsiniz..

Saygılarımızla,
bursamobilyatamiri.com

Ömer Gümüş
0 533 513 89 00
0 544 232 16 44