Hizmetlerimiz


Mobilya Tamiri

Mobilyalarınız yerinde titizlikle ve itina ile donanımlı ekibimiz tarafından en kısa sürede ve yüksek işçilik kalitesi ile tamir edilir.

Montaj Problemleri

Genellikle taşınma sonrasında veya ev içinde mobilyaların yer değişiminde çıkan her türlü problem için tamir ve yeniden üretim hizmetlerimizle yanınızdayız.

Ofis Mobilyaları Tamiri, Montajı

İşyerlerinizdeki tüm mobilyalar için tamir ve montaj hizmetinin yanısıra ihtiyacınıza göre tezgah, dolap, raf, saklama bölümleri çözümlerimizle yanınızdayız.

Mobilya Montajı

Mobilyanız ne olursa olsun, hızlı ve güvenli bir şekilde montaj ekibimizce kurulacaktır. Yapı marketlerden aldığınız ürünlerin montajı için bizi arayın!

Kapı Tamiri

Kapılarda kol, kilit ve cam değişimi. Kapılarınızda ortaya çıkan sürtme, düşme, kapanmama gibi problemler ve kol, kilit ve cam değişimi için bizi arayın. 0 533 513 89 00

Otel Mobilyaları Tamiri

Otellerinizdeki her türlü ahşap dolap, sehpa, masa, kapı gibi mobilyaların tamiri ve montajı. Yemek bölümlerinin seperatör gibi panellerle yeniden düzenlenmesi.

Yer Değiştirme

Ev içindeki mobilyaların yerlerinin değiştirilmesi. Evinizdeki büyük ve sabit dolap, ünite gibi mobilyaların yer değişimi için profesyonel destek.

Menteşe Değişimi

Tüm mobilyaların kırılan yada değişmesi gereken tüm parça ve aksesuarlarının değişimi ve onarımı. Menteşe, Kulp, Ayak, Ray Değişimi ve onarımı.

Yazlık Bakımı ve Tamiri

Yazlıklarınızdaki pergule, lambiri, müştemilat tamiri ve hava şartlarına karşı bakımı. Tüm ahşap mobilya ve aksesuarların tamiri, bakımı ve üretimi.