Hakkımızda


Bursa mobilya imalatı, tamiri ve montaj hizmeti ile yüzde yüz müşteri memnuniyetinin tesisi üzerine hizmet vermekteyiz. Firmamızın değerleri arasında ilk sırada bulunan ve kesinlikle taviz vermediğimiz konu, yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Değerlerimizin başında, yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle birlikte hizmet kalitesinden asla vaz geçmeyen anlayışı gelmektedir.

Bursa mobilya tamiri, imalat ve montaj konusunda uzman personel ile çalışmaktadır. Bursa mobilya tamiri bünyesindeki tüm personel, kesinlikle kalifiye ve uzman (işinin ehli) olmakla birlikte, tüm personelin periyodik olarak eğitim almaları, teknolojiden, yeniliklerden uzak kalmamaları sağlanmaktadır.

Önemli değerlerimiz arasında, uzman personel ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun yanı sıra mobilya sektöründeki tüm gelişmeler günü gününe takip edilmektedir. En son teknolojik cihazlar, ekipmanlar kullanılarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak konusunda titiz davranmaktayız.

Mobilya imalatı, Mobilya tamiri, Ahşap mobilya tamiri, Yatak odası, Mutfak Dolabı, Çocuk odası, Ahşap Koltuk ve Sehpa, Ahşap Tamiri, Ofis Mobilyası İmalatı ve Tamiri işlerinde kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ve uygun fiyat politikamızla mobilya imalatı, mobilya onarımı, mobilya yenileme alanlarında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bursa mobilya tamiri, sektöründe hızlı bir gelişim göstermektedir. Bu sektörde yıllardır var olan firmamız, gerek mobilya tamiri, gerekse size özel mobilya imalatı ile Bursa ve çevre illerdeki vatandaşlarımızın güvenini kazanmıştır. Bu güveni daha ileri seviyelere çıkarıp, müşterilerimize daha kaliteli, daha uygun fiyatlı, daha modern, daha teknolojik hizmet vermek için arayışlarımız ve çabamız hiç durmadan sürecektir.

Bursa mobilya imalatı ve tamirinde, yüzde yüz müşteri memnuniyeti, kaliteli malzeme kullanımı, gelişen teknolojiyi yakından takip etme, sektöründe modayı yakından takip etme ve yeni trendler oluşturma imalat ve montaj sonrası hizmetlere önem verme gibi değerlerinden asla taviz vermez.

Bursa mobilya tamiri olarak en kaliteli işçilik ile mobilya imalatı, mobilya onarımı, mobilya yenileme, mobilya tamiratı işlemlerinizi de gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerde mobilyanızın orjinal ürünlerini kullanmak kadar, onarım ve yenileme işlemlerinin usta ellerde yapılması da önemlidir.

Bursa mobilya tamiri’nin gerçek birer sanatçı olan ustaları, ne cins malzemeden üretilirlerse üretilsinler tüm mobilyalarınızın onarım, yenileme ve tamiratını özenle gerçekleştirecektir. Ayrıca uzman ustalarımız her türlü ahşap ürününüzün de tamiratını en ince ayrıntılarına kadar dikkatle ve itinayla gerçekleştirecektir.

Saygılarımızla,
bursamobilyatamiri.com

Ömer Gümüş
0 533 513 89 00
0 544 232 16 44