Bursa Mobilya Tamir


Bursa mobilya tamiri olarak en kaliteli işçilik ile mobilya onarımı, mobilya yenileme, mobilya tamir işlemlerinizi de gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerde mobilyanızın orjinal ürünlerini kullanmak kadar, onarım ve yenileme işlemlerinin usta ellerde yapılması da önemlidir.

Karmaşık olan montaj işlemlerini sizler için kolay hale getiriyoruz. Zamandan tasarruf edin, mobilyalarınızın kaliteli şekilde montaj edilmesi için profesyonel düşünüyoruz.

bursamobilyatamiri.com, tasarım, yerleştirme, renk ve malzeme seçeneği ile üretim ve tamir yapmaktadır. Dolaplarınızın tamiri ve yedek malzemesi ile hizmetinizdeyiz. Menteşe, kulp, ray, çekmece ve cam kapak tamirleri yapmaktayız.

Ayrıca dolaplarınızı evinizin içinde, odadan odaya yer değiştirmek isterseniz yada evinizi başka bir yere taşıyacaksanız bir telefonunuz yeterlidir.

Amerikan kapılar, yapıların en hassas mobilyalarıdır. Görünüşleri itibariyle çok estetik ve narin ürünlerdir. Fiziksel olarak dışarıdan darbe ile kapı yüzeyinde küçük kırıklar ve göçükler oluşabilir. bursamobilyatamiri.com olarak bu tür sorunlarınız için hizmetinizdeyiz.

bursamobilyatamiri.com, balkon ve bahçe mobilyaları için tamir bakım ve servis işleri yapmaktadır. Teak (tik), İreco gibi ağaçlardan üretilen dış mekan mobilyaları için zımpara ve yüzey temizliği ve sonrasında özel yağlama işlemini yapmaktayız.

Pergole ve Kamelya tamir ve bakımları için bir telefon kadar yakınız.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,
bursamobilyatamiri.com

Ömer Gümüş
0 533 513 89 00
0 544 232 16 44